Za nami jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń - przegląd twórczości artystycznej i piknik rodzinny "Perełki"!
W budynku MGCK otworzyliśmy wystawę prac uczestników warsztatów plastycznych, a na scenie plenerowej przed zebraną publiką zaprezentowali się uczestnicy i uczestniczki warsztatów prowadzonych w naszym Centrum Kultury i na Hali Sportowej: grupy Flow i Mini Flow FunkyFree Dance Studio, grupa taneczna UTW "Żywioły", grupy baletowe Artistic Studio, Krakowska Szkoła Wushu, instrumentaliści MGCK - grający na keyboardzie, gitarze czy perkusji, dziecięca grupa wokalna Con Brio, Miejska Orkiestra Dęta Echo, uczestniczki warsztatów języka angielskiego JUTW i zespół wokalny "Fantazja".
Tego dnia mieliśmy również przyjemność współpracować z UM w Słomnikach, Miejską Biblioteką Publiczną w Słomnikach i stowarzyszeniem Jurajski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci: stoiska Planety Robotów, dmuchanych zabawek, zabaw, tańców i konkursów z animatorami "Sztuki Rozrywki", malowania buzi, tatuaży, kącika maluszka - a na zakończenie: mokrego piana party

Dziękujemy, że byliście tego dnia z nami - gratulujemy wszystkim występującym na scenie oraz ich instruktorom wyśmienitych prezentacji, życzymy Wam udanych wakacji i - przypominamy - warsztaty stałe wracają do Centrum Kultury od 1 września!

Źródło: MGCK

Urząd Miejski w Słomnikach miał podczas tego wydarzenia swoje stoisko; pracownicy urzędu udzielali konsultacji w sprawie Programu Czyste Powietrze, wyrabiali Ogólnopolskie Karty Seniora, rozdawali upominki w ramach akcji Green Week, m.in. nasionka roślin i książki o gminie Słomniki pn." Żyj aktywnie i zdrowo". Przypominamy, że trwają konsultacje UM w terenie w poszczególnych sołectwach, zapraszamy do współpracy mieszkańców i sołtysów, którzy chcieliby, aby na ich terenie zorganizować spotkanie, wszelkie informacje tel. 123881102, wew. 122.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9